Zaman kaybetmeyin, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için en uygun fiyat teklifini ücretsiz alın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir ; tamamlayıcı sigorta sgk’nın anlaşmalı olduğu özel hastanelerde geçerli olan ve özel hastane fark ücretlerini ödetmeyen bir sağlık sigortasıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası sigorta şirketlerinin  özel sağlık sigortası fiyatlarına göre daha uygundur. Tamamlayıcı sağlık sigortası tüm sigorta şirketlerinden hemen hemen aynı teminatları kapsamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları il, yaşa , cinseyete göre değişmektedir. Sigorta şirketleri kişilerin daha önce yaşamış olduğu sağlık problemlerini de göz önünde bulundurarak poliçe fiyatlarını vermektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sİgortası

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsurlardan biri genel ve özel şartlardır. Özellikle incelenmeli ve kişiye en uygun poliçenin seçilmesi gereklidir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde fazla farklılık göstermemesine rağmen özel şartlar bölümünde sunulan sigorta hizmetleri her sigorta şirketinde farklılık gösterir.