Zaman kaybetmeyin, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için en uygun fiyat teklifini ücretsiz alın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir ; tamamlayıcı sigorta sgk’nın anlaşmalı olduğu özel hastanelerde geçerli olan ve özel hastane fark ücretlerini ödetmeyen bir sağlık sigortasıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası sigorta şirketlerinin  özel sağlık sigortası fiyatlarına göre daha uygundur. Tamamlayıcı sağlık sigortası tüm sigorta şirketlerinden hemen hemen aynı teminatları kapsamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları il, yaşa , cinseyete göre değişmektedir. Sigorta şirketleri kişilerin daha önce yaşamış olduğu sağlık problemlerini de göz önünde bulundurarak poliçe fiyatlarını vermektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sİgortası

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsurlardan biri genel ve özel şartlardır. Özellikle incelenmeli ve kişiye en uygun poliçenin seçilmesi gereklidir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde fazla farklılık göstermemesine rağmen özel şartlar bölümünde sunulan sigorta hizmetleri her sigorta şirketinde farklılık gösterir.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK Anlaşmalı özel hastanelerde SGK’ nın karşılamadığı veya ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılıyor. Sağlık sorunları masraf olmaktan çıkıyor.

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında yılda 10 defa kullanım hakkınız ile %100 olarak hizmet alabilirsiniz.

Seçimli Hizmet Ağı

Seçimli Hizmet Ağı

İhtiyacınıza göre sizin belirleyeceğiniz iki farklı anlaşmalı kurum ağı seçeneği. Anlaşmalı Sağlık kuruluşlarını görmek için tıklayınız.

Çocuklara özel güvence

Çocuklara özel güvence

15 günlük bebekler ve 18 yaşından küçük çocuklara özel tek başına sigorta imkanı.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

3 yıl kesintisiz sigortalı olmanız halinde «Ömür Boyu Yenileme Garantisi» hakkı.

Anlaşmalı kurumlara özel Aksigorta İndirimi

Anlaşmalı kurumlara özel Aksigorta İndirimi

Teminatınızın olmadığı durumda ya da diğer sağlık işlemlerinizde birçok Aksigorta Anlaşmalı Sağlık Kurumu’nda özel fiyatlar üzerinden hizmet imkanı.

Teminatlar

Yatarak Tedavi Hizmetleri

 • Ameliyat
 • Hastanede tedavi
 • Kemoterapi, Radyoterapi
 • Oda / Yemek/ Refakatçi
 • Acil ulaşım Ambulans
 • Suni uzuv
 • Tıbbi malzeme
 • Evde Bakım

* Yatarak tedavi kapsamında yer alan ameliyat, hastane tedavi, suni uzuv, günübirlik tedavi ve tıbbi malzeme sağlık giderleriniz anlaşmasız olan bir kurumdan hizmet almanız halinde poliçede yer alan teminat tablosundaki limitler ile sınırlı olarak kapsamdadır.

*Yatarak tedavi için 3 ay bekleme süresi bulunmaktadır.

Ayakta Tedavi Hizmetleri

 • Doktor Muayene
 • Laboratuvar
 • Görüntüleme
 • Modern Teşhis ( MR, Tomografi vb.)
 • Fizik Tedavi

*Ayakta tedavi teminatında bulunan 10 defa doktor muayenesine bağlı olarak uygulanacak tetkikler (tahlil, röntgen, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi) yine aynı muayene limiti içinden karşılanacaktır.

*Ayakta tedavi hizmetleri için bekleme süresi bulunmamaktadır.

*Ayakta tedavi teminatında SGK kapsamında ve yasal olarak doktor muayenelerinde ödemekle yükümlü olunan tutar sigorta kapsamında değildir.

Doğum ve Rutin Kontroller

 • Doğum (limitsiz)
 • Doğum Rutin Kontroller ( doktor muayene / laboratuvar / görüntüleme )

*Doğum teminatı için 12 ay bekleme süresi bulunmaktadır.

*Doğum ve rutin kontroller sadece sadece Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarında geçerlidir.

Not: Poliçe sadece T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. Yurtdışında ve KKTC’de geçerli değildir. SGK tarafından sağlanan genel sağlık sigortasının aktif olmadığı durumlarda sigortalı poliçeden faydalanamaz. Genel Sağlık Sigortası’nın aktif hale gelmesiyle poliçe kullanıma uygun hale gelir. İlaç giderleri sigorta kapsamında değildir.

Ürün özel şartları kapsamında istisna ve bekleme süresi olan sağlık durumları/ hastalıklar ve diğer detaylar için özel şartları inceleyebilirsiniz.

Ak Sigorta yetkili acentesi olan Netgrup Sigorta ile sağlığınız emin ellerde. Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası teklifinizi uygun fiyat avantajı ile alın.