Ailem

Senin ve ailenin bütün sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak Yatarak Tedavili Plan, Standart Plan ve Ailem Plus ile tanışma zamanı geldi.  Detaylar için tıkla.

Çocuğum

Çocukların sağlıklı bir hayata başlangıç yapsın diye çocukluk ve koruyucu aşılarının yanında 0-18 yaş arası yatarak ve ayakta tedaviler de Aksağlık’tan. Detaylar için tıkla.

Yeni Hayat

Yeni bir başlangıç için en seçkin hastanelerden hizmet alma ayrıcalığı ve bir sonraki yıl ek maliyet ödemeden poliçeyi yenileme avantajı seni bekliyor. Detaylar için tıkla.

VIP

Bir seyahatseverin sağlık dostu Aksağlık, VIP paketiyle yurt dışında yaşayabileceğin sağlık sorunlarında yanında oluyor. Detaylar için tıkla.

Ücretsiz Hizmet ve Avantajlar
Yenilikçi Teminat Paketleri

Senin ve ailenin sağlık ihtiyaçlarına çözüm sunan teminatlarıyla farklı paket seçenekleri Aksağlık’ta.

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe

Aile bireylerinin farklılaşan ihtiyaçlarına göre farklı paketleri tek poliçe altında toplama ve 18 yaş altındaki bireylerin, ebeveynlerinden bağımsız tek başına sigortalanabilme avantajı da düşünüldü.

Geniş Anlaşmalı Kurum Ağı

Senin için en pratik çözüm düşünüldü, Türkiye’nin tam 71 iline yayılmış 4000’i aşkın kurumdan hizmet alabilme kolaylığı sağlandı.

Ücretsiz Check-Up

Muayene ile kardiyolojik, radyolojik tetkik ve laboratuvar tetkiklerini içeren kapsamlı hizmet sayesinde sağlığını güvence alma imkânı da seninle.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi*
Hamilelik ve doğum giderlerini, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alma imkânı teminat kapsamında.

Hamilelik ve doğum giderleri, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alınabilir.* Üstelik Aksağlık Yenihayat ile ek maliyet olmadan yenileme avantajı var!

*Doğum Teminatı hak edişi ile ilgili detaylar için Aksağlık Sigortası Özel Şartlar, madde 3’ü inceleyebilirsiniz.

Limitsiz Doğum Teminatı

Limitsiz veya limitli doğum teminatı seçeneklerine uygun paketlerle doğum heyecanını keyifle yaşama imkânı Aksağlık avantajlarına dahil.

Hasarsızlık İndirimi

Yatarak tedavili planlarda poliçenin kullanılmaması halinde, ilk yıl %10, ikinci yıl %20 oranıyla poliçe indirimi Aksağlık’ta.

Sizin için en uygun Aksağlık  sigorta planları için bizimle iletişime geçebilir, en uygun sigorta tekliflerini alabilirsiniz.

Teklif isteyin