Zaman kaybetmeyin, Konut Sigortası için en uygun fiyat teklifini ücretsiz alın.

Konut Sigortası Teklifi

İster kiracı olun, ister ev sahibi evinizin ya da eşyanızın uğrayabileceği zararlara karşı önleminizi bugünden alın. Konut Sigortası ile yaşam alanınızı güvence altına alalım… Evinizin ve eşyanızın uğrayabileceği yangın, yıldırım, infilak, sel ve su baskını, dahili su, duman, fırtına, dolu ve yer kayması, hava ve kara taşıtları çarpması, deprem ve yanardağ püskürmesi, kar ağırlığı, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör rizikolarından doğacak zararlar ile isteğe bağlı olarak alabileceğiniz, deprem yanardağ püskürmesi rizikolarından doğacak zararlar teminat altına alınır.

Herhangi bir hasarın gerçekleşmesi durumunda çoğunlukla eşyalar da hasar görür. Bu nedenle sigortaya konu olan konutların içindeki eşyalarla birlikte güvence altına alınması gerekir. Böylece az bir maliyet farkıyla daha geniş bir güvence satın alınır.

En uygun konut sigortası

Sigortalı konut dahilinde bulunan kat kaloriferi veya binanın ortak kullanım alanlarında bulunan asansör,jeneratör, kazan dairesi ekipmanları,havuz makine ekipmanları tesisatlarının deneme devresi sona erdikten sonra ve işler durumda iken veya bulunduğu bölüm içinde temizleme ,bakım,onarım,revizyon veya yer değiştirme sırasında veya dururken, önceden bilinmeyen ve ani olarak ortaya çıkan olaylar sonucundaki zarar ve hasarların teminat altına alınması sağlanmaktadır.