Zaman kaybetmeyin, Kasko Sigortası için en uygun fiyat teklifini ücretsiz alın.

Kasko Sigortası Teklifi

Kara taşıtları sigortası ya da kısaca kasko; bir aracın kaza geçirmesi, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta sözleşmesi. Trafik sigortasından farklı olarak, poliçe sahibinin kendi aracının hasarını da kısmen veya tamamen karşılar.

İhtiyaç ve taleplerinize uygun kasko teklifleri için bize ulaşabilirsiniz. Teminatları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirilebilen kasko teklifleriyle bütçenizi yormadan aracınızı koruma altına alabilrsiniz.

Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar çekicinin sigortası kapsamındadır. Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur.

En uygun kasko sigortası

Kasko sigortası ile kendi aracınızı, risklere karşı koruma altına alırsınız. Kasko satın alırken teminatlarına dikkat etmelisiniz. Herzaman en uygun fiyatlı kasko sigortası sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan sigorta olmayabilir. Örneğin; ikame araç gün sayısı, ikame aracın segmenti, anlaşmalı servis ağı gibi; sadece hasar anında farkına varabileceğiniz teminatları satın almadan önce incelerseniz hasar sonrası süreçte daha konforlu bir süreç geçirebilirsiniz. Konu ile alakalı detaylı ve net bilgi almak için bize ulaşabilir, güven içinde poliçenizi satın alabilirsiniz.