Kredi hayat sigortanızı anında online olarak hesaplayabilir ve satın alabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi bize iletip bizden teklif talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kredi hayat sigortamı acentemden aldım, %5 ek indirim kazandım. Yakınlarımı acenteme yönlendirerek onların da bu ek indirimden faydalanmasını isterim.”

  – Mustafa M. | 44

Acentenizden Krediniz için En Uygun Kredi Hayat Sigortası! Acentenizin Kredi Hayat Sigortanız için size özel %5 ek avantajından hemen faydalanın.

Kredi hayat sigortası teklifi alın

Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Kredi hayat sigortası yaşam kaybı durumunda aileniz ve sevdikleriniz borç yükü altında kalmasın diye bankanız tarafından önerilen sigortadır. Genelde kredi borcunuzun tamamını, kapsar. Yaşam kaybı durumunda bankadaki kredi borcunuzun sigorta şirketi tarafından ödenmesini sağlar .

Avantajlı kredi hayat sigortası almak için ne yapmanız gerekiyor?

 • Banka Kredinize Başvurun

  Bankanıza kredi başvurusunda bulunmak için gidin. Bu esnada size sunulan kredi hayat sigortası teklifini inceleyin ve Aegon teklifi ile kıyaslamayı sakın unutmayın. Peki nasıl?

 • Web Sitemizi Ziyaret Edin

  Kredi başvurunuzdan sonra kısa bir zaman içinde web sitemize uğrayın, kredi bilgilerinizi girerek size özel hesaplanan toplam maliyetinizi öğrenin, uygun fiyatlı ürünümüzü almak için online hayat sigortası başvurusunda bulunun.

 • İnternet Üzerinden veya Çağrı Merkezini Arayarak Satın Alın

  Web sitemizden hayat sigortası poliçenizi 5 dakika içinde online satın alabilirsiniz. Dilerseniz bizi doğrudan arayarak kısa süre içinde size özel teklifimizi hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

 • Kredi Hayat Sigortanızı Bankanıza İletin.

  Bankanızın aldığınız hayat sigortasının kredinize uyumluluğunu kontrol etmesi için poliçenizi bankanız ile paylaşın. Unutmayın, kredi hayat sigortasını tercih ettiğiniz sigorta şirketinden almak en doğal ve yasal hakkınız.

 • Her Türlü Sigorta Sorununuz ve İhtiyacınız İçin Bizi Arayın

  İletişim hattımız üzerinden destek alarak, her tür sorunuzu bize iletebilirsiniz. Sigortamızın kapsamı ve ödeme planınızla ilgili her tür konuda destek vermekteyiz.

 

Kredi Hayat Sigortanızı Bizden Almak Neden Akıllı Bir Tercih?

Kredi Hayat Sigortasında %40’a Varan İndirim!

Aegon’da kredi hayat sigortası doğrudan online ya da çağrı merkezi üzerinden sunulduğu için satış komisyonu düşüktür. Bu sayede ortalamada %40’a varan avantaj sağlarsınız.

Ödeme Alternatifleri

Aegondirekt’te ister havale ile ister kredi kartına tek ya da taksitli çekim imkanını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yıllık ödeme seçeneği ile her yıl tek ödeme de gerçekleştirebilirsiniz.

İlk 2 Ay Koşulsuz Cayma Hakkı

İlk 2 ay boyunca koşulsuz cayma hakkı sadece Aegondirekt’te mevcuttur. Kaybedecek bir şeyiniz yok, şartlarınızın değişmesi ya da fikir değiştirmeniz durumunda bu hakkı kullanabilirsiniz.

Vefat Teminatı ve Doğru Risk Analizi

Aegondirekt sizin için en hesaplı teklifi sunmak istediğinden, kapsama temel vefat teminatını dahil eder. Ayrıca satın alma aşamasında bazı sağlık soruları ile risk analizini yapıp size en uygun sigorta prim teklifini sunar.”