Limitsiz İmm Sigortası

Limitsiz İmm Sigortası

Limitsiz İmm Sigortası

Limitsiz İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Limitleri kaldırdık.

Araç sahipleri, üçüncü şahıslara verebilecekleri olası zararlara bağlı olarak ortaya çıkacak yüksek bedelli maddi/manevi yükümlülüklerden Limitsiz İMM Poliçesi sayesinde  kurtuluyor.

Neova Sigorta, araç sahiplerinin 3. şahıslara verebilecekleri olası zararlar sonucu, yüksek bedelli maddi/manevi yükümlülüklerin altında kalmalarını engellemek amacıyla, Limitsiz İMM Poliçesini tasarladı.

Limitsiz İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, aracın kullanılmasından doğan maddi/hukuki sorumluluğu, Trafik Sigortası limitleri ile varsa Kasko Sigortası kapsamında yer alan, İhtiyari Mali Sorumluluk teminatı limitlerinin üzerinde kalan kısmını sınırsız olarak tazmin eder. Üstelik manevi tazminat talepleri de sınırsız olarak teminata dahildir.

Limitsiz İMM Sigortası yaptırmanız için Kasko Poliçesi zorunluluğu bulunmamaktadır. Trafik Sigortanızın olması yeterlidir. Trafik Sigortanız Neova Sigorta'dan olmasa bile Limitsiz İMM Sigortasını Neova'dan alabilirsiniz. 

Neova Sigorta Yetkili Acentesi olan Netgrup Sigorta ile trafik sigortanızı en uygun fiyatlar ile yaptırırken limitsiz imm sigortası ile 3. şahıslara verebileceğiniz zararlara karşı tam bir maddi güvence içinde olabilirsiniz. Araç bedellerinin çok yükseldiği bu dönemde, limitsiz imm sigortası aslında bir zorunluluk hale gelmiştir. Olası bir hasarda trafik sigortasının teminatının yetersiz kalma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda cebinizden para çıkmasın sigortanız sizi korusun. 

 
Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize bilgi@netgrupsigorta.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın +905428238592
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?